logo

فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران

جستجو
آنچه در این مقاله می‌خوانید
فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران
فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران
آنچه در این مقاله می‌خوانید

چرخ خیاطی از جمله مهم ترین ابزارهای دوزندگی هم در خانه و هم در کارگاه های صنعتی به حساب می آید. این وسیله دوست داشتنی و کاربردی از اجزای مختلفی ساخته شده است. اجزایی که عدم وجود آنها میتواند مشکلات زیادی را به همراه آورد.برای این که ابزارها و قطعات چرخ خیاطی را بشناسید و حتی برای فروش آنها اقدام کنید با ما همراه باشید چرا که در ادامه این مقاله از نخ سوزن توضیحات کاملی درمورد قطعات چرخ خیاطی و قیمت آن ها و سایر موارد در این نوشته از فروشگاه نخ سوزن صحبت می کنیم.

آشنایی با قطعات چرخ خیاطی

 همه ابزارها از قطعات مختلفی بهره مند هستند و چرخ خیاطی به عنوان یکی از ابزارهای پرقطعه شناخته می شود که هرکدام از این قطعه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. در ادامه به بررسی قطعات مختلف چرخ خیاطی میپردازیم که از جمله آن ها عبارت است از:
*کلید خاموش و روشن:
پیدا کردن محل کلید روشن/خاموش چرخ خیاطی از جمله مهم ترین مرحله ها در کار با چرخ خیاطی به حساب می آید. زیرا در انواع مختلف چرخ خیاطی محل قرارگیری آن متفاوت است.
*محل قرارگیری قرقره
در این محل شما با یک میله کوچک پلاستیکی یا فلزی روبرو خوهید شد که اغلب در قسمت فوقانی چرخ خیاطی قرار میگیرد و قرقره نخ را نگه می دارد.
*ماسوره پرکن
بهترین چرخ خیاطی خانگی در سمت راست پین قرقره، درست در بالای چرخ خیاطی یک قطعه پلاستیکی و یا فلزی کوچک دیگری در کنار یک دکمه افقی کوچک قرار دارد. این دکمه ماسوره پر کن و نگهدارنده آن است.
*قسمت های هدایت نخ
در این قسمت ها، مشاهده خواهید کرد که نخ از قرقره به سمت دکمه پرکننده ماسوره در حال حرکت است. این قطعه از جنس فلز هندسی بوده و میتوانید آن را در بالای سمت جپ میله چرخ خیاطی پیدا کنید.
*اهرم بالابرنده نخ
زمانی که برای نخ کردن چرخ خیاطی خود آماده هستید، ابتدا نخ را از قسمت بالای چرخ خیاطی سپس از اهرم بالابرنده عبور دهید. این یک اهرم (با دو شیار) است که در سمت چپ مقابل چرخ خیاطی قرار دارد. معمولا اعداد و فلش هایی در کنار به منظور آموزش صحیح عبور نخ از آن چاپ شده است.
*اهرم پایه دوخت
اهرم پایه دوخت را پیدا کنید و عمل بالا و پایین بردن پایه را تمرین کنید. این اهرم ممکن است در قسمت راست و یا پشت اجزا سوزن قرار گرفته باشد. برای تنظیم پایه دوخت از این اهرم استفاده کنید.

 

قیمت قطعات چرخ خیاطی

یکی از مسائلی که همواره در رابطه با خرید و فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند، قیمت چرخ خیاطی است. امروزه با توجه به نوسانات زیاد بازار و با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی، نمی توان به طور دقیقی به اعلام دقیق قیمت بپردازیم اما باید بگوییم با توجه به قطعه ای که برای فروش درنظر گرفته اید، قیمت نهایی نیز متفاوت است. در واقع قیمت گذاری بر اساس میزان اهمیت آن قطعه صورت می گیرد. البته در این راستا متخصصان و کارشناسان سایت نخ و سوزن میتوانند اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار دهند. تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما بگذارند.

سایت فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران

اگر قصد خرید و فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران را دارید، مطمئنا به دنبال یافتن فروشگاهی هستید که با قیمتی مناسب این قطعات را در اختیار شما قرار دهد. و یا اگر فروشگاهی از قطعات چرخ خیاطی را در اختیار دارید به دنبال سایتی میگردید تا فرصت معرفی آنها و در نهایت فروش را به شما بدهد. باید بگوییم سایت نخ و سوزن از جمله سایت های فعال در حوزه فروش و خرید چرخ خیاطی صنعتی و خانگی است که می تواند به راحتی رضایت شما را در هنگام و پس از خرید برآورده سازد. برای اینکار تنها کافی است به بخش تماس با ما مراجعه کرده و پس از مشاوره با کارشناسان ما چرخ خیاطی و یا قطعات مختلف موردنظر خود را تهیه نمایید.فروشگاه ما ارائه دهنده محصولات متنوع خیاطی ازجمله انواع چرخ خیاطی،اتو و پرس و …خدمت مشتریان گرامی می باشد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *