شیوه های پرداخت

فروشگاه اینترنتی نخ سوزن | بازرگانی شفیعی

پرداخت از طریق درگاه های پرداخت معتبر

تمام کاربران و مشتریان نخ سوزن می توانند پس از انتخاب کالای مورد نظر خود، ثبت سفارش محصولاتشان را در سایت از طریق درگاه پرداخت معتبر اینترنتی بانک ملت انجام دهند. این درگاه پرداخت علاوه بر معتبر و قابل اعتماد بودن، از تمامی کارت های بانکی از جمله بانک سامان، بانک پارسیان، ملی، صادرات، پارسیان، اقتصاد نوین، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، سینا، کارآفرین و ... پشتیبانی می کند. اگر پرداخت شما با موفقیت انجام شود، نشاندهنده انجام عملیات و ثبت قطعی سفارش کالا برای شما می باشد. در این روش پرداخت نیازی به اطلاع رسانی به پشتیبانان نخ سوزن نبوده و سفارش شما به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال کالا به آدرسی که در فرم حساب کاربری خود وارد نموده اید انجام می شود.

پرداخت از طریق کارت به کارت

سایت نخ سوزن این امکان را برای مشتریان و کاربران خود فراهم کرده است که در صورتی که به هر دلیلی امکان قطعی کردن سفارش خود را از طریق درگاه بانکی نداشتند، پرداخت خود را به روش کارت به کارت انجام دهند. در این روش شما می توانید از طریق اپلیکیشن های موبایل بانک خود یا از طریق دستگاه های ATM مبلغ نهایی فاکتور خود را به شماره کارت درج شده در زیر پرداخت می نماید:

شماره کارت : ۶۲۷۴۸۸۱۱۱۸۷۱۱۱۹۰

به نام امیررضا شفیعی قهرودی

بانک کار آفرین

بازرگانی شفیعی

ارسال کالا به مشتریان گرامی به صورت پس کرایه بوده و هزینه ارسال با خریدار است!

فروشگاه نخ سوزن برای ارائه بهترین خدمات به خریداران گرامی، در صورتی که سفارشات بالا یک میلیون تومان از دسته بندی ملزومات و قطعات داشته باشند، می توانند محصولات خود را به صورت ارسال رایگان در سراسر تهران درب منزل دریافت نمایند.