logo

خرید چرخ خیاطی راسته دوز ، بهترین مارک چرخ صنعتی راسته دوز چیست؟

جستجو
آنچه در این مقاله می‌خوانید
چرخ خیاطی راسته دوز
خرید چرخ خیاطی راسته دوز ، بهترین مارک چرخ صنعتی راسته دوز چیست؟
آنچه در این مقاله می‌خوانید

چرخ خیاطی راسته دوز (Straight-Stitch Sewing Machine) مهم‌ترین ابزار موجود در صنعت پوشاک و تولید لباس محسوب می‌شود. با استفاده از نوع چرخ خیاطی می‌توان به تولید مدل‌های مختلفی با طراحی های متنوع پرداخت. چرخ خیاطی راسته دوز در دو نوع اصلی معمولی و اتوماتیک تولید می‌شود.

چرخ خیاطی راسته دوز چیست؟

چرخ خیاطی های راسته دوز یک ابزار حیاتی جهت دوخت انبوه و دقیق محصولات در تولیدی های پوشاک به شمار می‌روند. قدرت، سرعت و دقت بالا سه ویژگی برجسته یک چرخ خیاطی راسته دوز است، در واقع این سه ویژگی است که یک چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی را از دیگر چرخ های خیاطی جدا می‌کند.

ویژگی های اصلی چرخ خیاطی راسته دوز

 • برندهای معتبر

امروزه برند های قدرتمندی مثل جک در تولید چرخ ‌های راسته دوز صنعتی فعالیت می‌کنند.

 • کاربرد گسترده در تولید انواع پوشاک

این دستگاه‌ها جهت دوخت انواع مختلف پارچه‌ها (پنبه، نخی، جین و پارچه ‌های کشی) کاربرد دارند.

 • تمیزکاری و ترتیب لبه‌ها

چرخ راسته دوز با امکاناتی مثل کاترهای خودکار و شیار های نخ‌ریزان، به تمیزکاری و درست کردن لبه‌ های لباس‌ کمک می‌کند.

 • افزایش سرعت و بهره‌وری

چرخ خیاطی راسته دوز صنعتی با سرعت بالا و امکانات دقیقی که دارد، تعداد محصولات تولیدی را افزایش داده و موجب بهبود بهره‌وری کارگران می‌شود.

 • دوخت راسته و مستقیم

چرخ خیاطی راسته دوز برای دوخت مستقیم و دقیق راسته‌ های پارچه به‌طور دقیقی عمل می‌کند. چنین دوختی کمک شایانی به تقویت لبه‌ها و افزایش دوام محصولات می‌کند.

انواع چرخ خیاطی راسته دوز

انواع چرخ خیاطی راسته دوز

همانطور که اشاره داشتیم چرخ خیاطی راسته دوز در انواع مختلفی تولید می‌شود. در ادامه این مطلب به بررسی 4 نوع معمول این چرخ‌ها می‌پردازیم.

1- چرخ خیاطی راسته دوز معمولی یا دینام جدا

مدل معمولی که دارای دینام جدا یا به‌طور دقیق‌تر “کلاج موتور” است، یکی رایج ترین انواع چرخ راسته دوز محسوب می‌شود که در مراکز تولیدی از کاربرد بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

مزایا

 • قیمت مناسب: چرخ خیاطی راسته دوز معمولی در مقایسه با مدل‌های پیشرفته از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. شما می‌توانید با صرف سرمایه کمتر از این ابزار مهم در تولیدات خود بهره ببرید.

معایب

 • مصرف بالای برق: این مدل‌ها به دلیل وجود موتور های دینام جدا مصرف برق بالایی دارند.
 • صدا و لرزش: موتور های به کار رفته در این مدل‌ها از صدای بالا و لرزش های قابل توجهی برخوردارند.

2- چرخ خیاطی راسته دوز دینام سرخود یا سروو موتور

چرخ خیاطی راسته دوز دینام سرخود از محبوبیت خاصی در بین افراد حرفه‌ای برخوردار است. مهم‌ترین ویژگی این محصول دینام سرخود بودن آن می‌باشد.

مزایا

 • کاهش صدا و لرزش: این دستگاه از صدا و لرزش بسیار کمی برخوردار است.
 • صرفه‌جویی در انرژی: این دستگاه‌ در مقایسه با مدل‌های دینام جدا حداقل 70 درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند!
 • امکانات پیشرفته: انواع چرخ خیاطی دینام سرخود معمولاً با امکاناتی مثل تنظیم سرعت، چراغ LED، تنظیم موقعیت سوزن و… طراحی می‌شوند.

3- چرخ خیاطی راسته دوز نخ قطع کن دار

چرخ خیاطی راسته دوز نخ قطع کن دار یک دستگاه دینام سرخود است که همراه با یک سیستم جذاب و کارآمد یعنی “نخ قطع کن خودکار” طراحی شده است. این ویژگی سرعت و کارایی کار شدیداً افزایش می‌دهد.

4- چرخ خیاطی راسته دوز کامپیوتری

امروزه چرخ خیاطی های راسته دوز کامپیوتری، بهترین و پیشرفته‌ترین نسخه های چرخ خیاطی به شمار می‌روند. این مدل‌ها با تجهیزات خاصی مثل سیستم کاری روان و اتوماتیک، سیستم پایه بلند کن خودکار، سیستم نخ قطع کن خودکار و سیستم سرقائمی زن خودکار تولید می‌شوند.

بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز

امروزه محصولات چینی عمده بازار چرخ های خیاطی را پوشش می‌دهند. شایان ذکر است که خیلی از این محصولات از کیفیت بالایی برخوردارند، برای مثال برند جک یکی از آن محصولات چینی است که دارای کیفیت مطلوبی است و از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد. پس از آن نیز می‌توان برند های نان بنگ، زوجی و تیپیکال را به عنوان فعال‌ترین برند های موجود در راسته تولید انواع چرخ خیاطی راسته دوز نام برد.

بهترین مارک چرخ خیاطی صنعتی راسته دوز

چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار (Straight Stitch Sewing Machine) یک نوع چرخ خیاطی راسته دوز است که در کنار پایه این چرخ تیغ وجود دارد. این تیغ برای بریدن و حذف اضافات پارچه به کار می‌رود‌. از جمله کاربرد تخصصی چرخ راسته دوز تیغ دار جهت دوخت یقه لباس مردانه و آستین‌های پیراهن آقایان است.

البته چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار برای کاربردهای تخصصی دیگر هم استفاده می‌شود. در این نوع چرخ خیاطی صنعتی امکان تنظیم کردن فاصله برش پارچه تا سوزن چرخ وجود دارد. در چنین حالتی می‌توانید سوزن چرخ را از حدود ۳ میلی‌متر تا ۶ میلی‌متر نسبت به فاصله پارچه تنظیم کنید.

خرید چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار

آیا می‌دانید چرخ تیغ دار چیست؟ هر چرخ راسته دوزی که پایه آن تیغ داشته باشد در بازار به چرخ خیاطی صنعتی تیغ دار شناخته می‌شود‌. البته استفاده از این قابلیت در چرخ‌های راسته به دلخواه خودتان است‌. یعنی می‌توانید سیستم تیغ چرخ راسته دوز را فعال و یا غیرفعال کنید.

پس زمانی که فقط به دوخت راسته نیاز دارید به راحتی امکان اینکه تیغ را از مدار خارج کنید برایتان وجود دارد. پس اگر قصد خرید این محصول را دارید در ادامه چند نمونه از بهترین چرخ خیاطی های راسته دوز تیغ دار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار کامپیوتری زوجی ZJ5303

این مدل چرخ خیاطی قیچی دار یا همان تیغ دار جزو باکیفیت ترین چرخ خیاطی های راسته دوز است. این محصول قابلیت‌های پیشرفته‌ای دارد بنابراین چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار کامپیوتری زوجی مدل ZJ5303 به راحتی تعداد بخیه‌های دوخت هر پارچه را می‌شمارد.

پس شما می‌توانید در راسته دوزی با تعداد مشخصی دوخت پارچه‌های متنوع را انجام دهید. همچنین با کمک سیستم روان کاری اتوماتیک این مدل چرخ خیاطی‌ها کیفیت دوخت بهتری داشته باشید.

چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار کامپیوتری زوجی ZJ5303

 •  چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار زوجی ZJ_5303_D

این مدل چرخ خیاطی صنعتی با تنظیم تیغ چرخ راسته تیغ دار قابلیت دوخت اکثر پارچه‌های حریر، کتان، نخی، پلاستیکی و… را دارد. در واقع چرخ راسته تیغ دار زوجی مدل ZJ_5303_D دقیق‌تر و کارآمدتر از برخی مدل‌های داخلی و وارداتی در بازار هستند‌.

 •  چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار کامپیوتری زوجی A5300D

چرخ تیغ دار کامپیوتری زوجی مدل A5300D یکی از معتبرترین چرخ‌های صنعتی است که کیفیت ساخت عالی و جنس بدنه بسیار محکمی دارد. این محصول به خوبی نیاز کارگاه‌های تولیدی پوشاک را برطرف می‌کند. این مدل چرخ‌های زوجی کیفیت ساخت و ماندگاری بالایی دارند.

 • چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار اتومات جک ۵۵۵۹W

چرخ خیاطی های تیغ دار خودکار جک مدل ۵۵۵۹w یکی از بهترین محصولات چینی است که مخصوص دوخت‌های ویژه راسته دوزی ضخیم و همچنین راسته دوزی نازک طراحی و تولید شده است. این چرخ‌های صنعتی به دلیل داشتن قابلیت تنظیم سرعت نسبت به خیلی چرخ خیاطی صنعتی در برندهای دیگر کار راسته دوزی را با سرعت زیادی انجام می‌دهد.

برخی از این چرخ‌های تیغ دار سخنگو هستند‌، بنابراین قیمت چرخ خیاطی راسته دوز تمام اتوماتیک سخنگو در نرخ بالاتری قرار دارد. پس پنل الکترونیکی سخنگو چرخ اتومات جک 5559w کار با این چرخ صنعتی را برایتان لذت‌بخش‌تر و آسان‌تر می‌کند.

چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار اتومات جک ۵۵۵۹W

 • چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار جک مدل ۵۵۵۸G

یکی از جدیدترین چرخ راسته دوز جک در بازار چرخ تیغ دار مدل 5558G است. این محصول علاوه بر دور موتور بالا دارای کیفیت ساخت فوق‌العاده و کاربری آسانی است‌. چرخ راسته دور تیغ دار جک مدل ۵۵۵۸G از برنامه موقعیت سوزن پشتیبانی می‌کند.

همچنین دارای سیستم کنترل سرعت است. مهم‌تر اینکه مصرف برق کمی دارد و کاملاً بی‌صدا است. این نمونه چرخ‌های صنعتی جک برای دوخت انواع پارچه‌های ساده و رنگی با ضخامت نازک و متوسط مناسب هستند. از طرفی قیمت چرخ راسته دوز جک مدل ۵۵۵۸w نسبت به قیمت چرخ راسته تیغ دار جک در مدل‌های دیگر کاملاً متفاوت است.

قیمت چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار

قیمت چرخ خیاطی های راسته دوز تیغ دار با توجه به قابلیت‌ها، عملکرد و فناوری به کار رفته در آن‌ها متفاوت است. البته مهم‌ترین عاملی که قیمت چرخ راسته دوز تیغ دار را دستخوش تغییرات زیادی کرده است برند تولیدکننده، بازدهی چرخ، ماندگاری و طول عمر، توانایی دوخت نازک دوز و همچنین قابلیت دوخت ضخیم دوز بودن این مدل چرخ‌ها است. البته کیفیت قطعات و مونتاژ چرخ‌های راسته دوز نقش مهمی در تعیین قیمت این دستگاه‌ها دارد.

 یکی از کاربردترین چرخ خیاطی های صنعتی نیز چرخ راسته دوز است که در هر کارگاه تولیدی خانگی، مزون‌ها و از همه مهم‌تر کارخانجات تولیدی عمده پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چون چرخ خیاطی راسته دوز تیغ دار می‌تواند هر نوع دوخت راسته را روی هر نوع پارچه نازک و ضخیمی انجام دهد.

در این راستا اگر شما هم به دنبال بهترین مرکز برای خرید این محصول هستید خوب است بدانید فروشگاه اینترنتی نخ‌سوزن در حوزه فروش کالا، ارسال و پشتیبانی در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی مثبت در راستای رفع نیازهای وسیعی از مشتریان صنعتی و خانگی برداشته و به عنوان یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک محصولات چرخ خیاطی و قطعات یدکی، محصولات بسیار باکیفیتی را عرضه می‌کند.

قیمت چرخ خیاطی راسته دوز

اساساً برند های مختلف محصولات خود را با قیمت های متنوعی عرضه می‌کنند. از طرفی نوع چرخ خیاطی راسته دوز هم تاثیر مهمی بر قیمت نهایی بجا می‌گذارد. اما مهم‌ترین نکته این است که تنها به خاطر قیمت کمتر سراغ چرخ خیاطی های متفرقه نرویم، در عوض با کمی هزینه بیشتر محصولی را انتخاب کنیم که همراه با کیفیت خوب از گارانتی و خدمات پس از فروش نیز برخوردار باشد.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت جدیدترین چرخ خیاطی های راسته دوز در بازار داخلی با کارشناسان مجموعه نخ و سوزن تماس حاصل فرمایید.

سخن پایانی

فروشگاه نخ سوزن عرضه کننده باکیفیت ترین برندهای چرخ خیاطی و اتو پرس در ایران، در خدمت هم وطنان گرامی می باشد. علاوه بر این شما عزیزان می‌توانید صفر تا صد ملزومات و قطعات چرخ خیاطی و محصولات خرازی را با قیمتی به صرفه و بصورت آنلاین و تحویل فوری، از مجموعه سوزن نخ با خیالی آسوده سفارش دهید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *