logo
ماموریت ما

نخ‌سوزن به عنوان سایت بازرگانی شفیعی متشکل از یک تیم جوان و پویا بوده که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش داشته و بر این اعتقاد هستند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است.

درباره ما

بازرگانی شفیعی با نیم قرن سابقه در صنعت دوخت و برش در راستای ارتقا این صنعت اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی محصولات چرخ خیاطی خانگی و صنعتی و قطعات یدکی نموده‌است.

فروشگاه اینترنتی نخ‌سوزن قصد دارد در حوزه فروش کالا، ارسال و پشتیبانی در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی مثبت در راستای رفع نیازهای وسیعی از مشتریان صنعتی و خانگی بردارد و به یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک محصولات چرخ خیاطی و قطعات یدکی تبدیل شود.

ایجاد برند شخصی

خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی نخ‌ سوزن علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام داده و از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود. همچنین مشتریان می توانند از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسان دریافت کنند.

همچنین بازرگانی شفیعی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که در صورت عدم رضایت از محصول دریافتی و یا رویت هرگونه مشکل در محصول دریافتی بلافاصله پس از باز کردن آکبند کارخانه‌ای محصول  و تایید کارشناسان فنی تیم نخ سوزن، محصول را مرجوع یا تعویض نمایند.

بازرگانی شفیعی در فروشگاه اینترنتی نخ‌سوزن به فراهم آوردن تنوع بالایی از ماشین‌های دوخت و برش و قطعات یدکی در کنار هم و عرضه آن‌ها با قیمت مناسب، به دنبال خرید راحت و رضایت برای همراهان خود است.