وبلاگ

فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران

فروش لوازم چرخ خیاطی

همانطور که در جریان هستید، چرخ خیاطی از جمله مهم ترین ابزارهای دوزندگی چه در خانه و چه در کارگاه های صنعتی به حساب می آید. این وسیله دوست داشتنی و کاربردی از اجزای مختلفی ساخته شده است. اجزایی که عدم وجود آنها میتواند مشکلات زیادی را به همراه آورد. تاکنون فکر کرده اید که این ابزارها و قطعات چرخ خیاطی را بشناسید و حتی برای فروش آنها اقدام کنید؟ در ادامه این محتوا در نظر داریم توضیحاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با قطعات چرخ خیاطی

محال است ابزارها از قطعات مختلفی بهره مند نباشد. این مسئله در رابطه با چرخ خیاطی نیز صدق می کند. پس این قطعات را بشناسید:
*کلید خاموش و روشن:
شاید به نظرتان این مسئله احمقانه بنظر برسد اما پیدا کردن محل کلید روشن/خاموش چرخ خیاطی از جمله مهم ترین مرحله به حساب می آید. زیرا در انواع مختلف چرخ خیاطی محل قرار گیری آن متفاوت است.
*محل قرارگیری قرقره
در این محل شما با یک میله کوچک پلاستیکی یا فلزی روبرو خوهید شد که اغلب در قسمت فوقانی چرخ خیاطی قرار میگیرد و قرقره نخ را نگه میدارد.
*ماسوره پرکن
در سمت راست پین قرقره، درست در بالای چرخ خیاطی یک قطعه پلاستیکی و یا فلزی کوچک دیگری در کنار یک دکمه افقی کوچک قرار دارد. این دکمه ماسوره پر کن و نگهدارنده آن است.
*قسمت های هدایت نخ
در این قسمت ها، مشاهده خواهید کرد که نخ از قرقره به سمت دکمه پرکننده ماسوره در حال حرکت است. این قطعه از جنس فلز هندسی بوده و میتوانید آن را در بالای سمت جپ میله چرخ خیاطی پیدا کنید.
*اهرم بالابرنده نخ
زمانی که برای نخ کردن چرخ خیاطی خود آماده هستید، ابتدا نخ را از قسمت بالای چرخ خیاطی سپس از اهرم بالابرنده عبور دهید. این یک اهرم (با دو شیار) است که در سمت چپ مقابل چرخ خیاطی قرار دارد. معمولا اعداد و فلش هایی در کنار به منظور آموزش صحیح عبور نخ از آن چاپ شده است.
*اهرم پایه دوخت
اهرم پایه دوخت را پیدا کنید و عمل بالا و پایین بردن پایه را تمرین کنید. این اهرم ممکن است در قسمت راست و یا پشت اجزا سوزن قرار گرفته باشد. برای تنظیم پایه دوخت از این اهرم استفاده کنید.

قیمت قطعات چرخ خیاطی

یکی از مسائلی که همواره در رابطه با خرید و فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران ذهن مخاطبان را به خود مشغول می کند، قیمت آن است. باید بدانید امروزه با توجه به نوسانات بسیار بالای بازار و با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی، نمیتوان خیلی زیاد در رابطه با قیمت ها صحبت کرد. اما باید بگوییم با توجه به قطعه ای که برای فروش درنظر گرفته اید، قیمت نهایی نیز متفاوت است. در واقع قیمت گذاری بر اساس میزان اهمیت آن قطعه صورت میگیرد. البته در این راستا متخصصان و کارشناسان سایت نخ و سوزن میتوانند اطلاعات کامل تری در اختیار شما قرار دهند. تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیار شما بگذارند.

سایت فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران

اگر قصد خرید و فروش قطعات چرخ خیاطی در تهران را دارید، مطمئنا به دنبال یافتن فروشگاهی هستید که با قیمتی مناسب این قطعات را در اختیار شما قرار دهد. و یا اگر فروشگاهی از قطعات چرخ خیاطی را در اختیار دارید به دنبال سایتی میگردید تا فرصت معرفی آنها و در نهایت فروش را به شما بدهد. باید بگوییم سایت نخ و سوزن از جمله سایت های فعال در حوزه چرخ خیاطی و ابزارهای دوزندگی می باشد که میتواند به راحتی نیاز شما را برآورده سازد. برای اینکار تنها کافیست به بخش تماس باما مراجعه کنید و کارشناسان ما را نسبت به این موضوع آگاه کنید. مطمئن باشید نیاز شما به طور کامل برطرف خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید