فروشگاه اینترنتی نخ سوزن

بازرگانی شفیعی با نیم قرن سابقه در صنعت دوخت و برش در راستای ارتقا این صنعت اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی محصولات چرخ خیاطی خانگی و صنعتی و قطعات یدکی نموده‌است.

فروشگاه اینترنتی نخ‌سوزن قصد دارد در حوزه فروش کالا، ارسال و پشتیبانی آن در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی مثبت در راستای رفع نیازهای وسیعی از مشتریان صنعتی و خانگی بردارد و به یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک محصولات چرخ خیاطی و قطعات یدکی تبدیل شود.

  • تیم ما در تلاش است تا بهترین نوع خدمات رسانی را به همراهان خود ارائه دهد.
  • ما برای رسیدن به اهداف خود اعم از رضایت مشتریپ، و کیفیت خدمات همواره در حال آزمون خطا خود و فرآیندهای‌مان هستیم.
  • ما برای دانش نوین و ایده های ناب ارزش قائلیم و در هر لحظه پذیرای آن ها می‌باشیم.
  • ما به جلب رضایت مشتری، همکاران خلاق و جوان، پایبندی به تعهدات و بالا بردن کیفیت خدمات ارزش می‌نهیم.

خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی نخ‌سوزن علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد و از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسان دریافتت می‌کنند.

مجموعه ما این امکان را به مشتریان می‌دهد که پس از دریافت محصول در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، «محصول را برگردانند و هزینه پرداختی خود را پس بگیرند».

فروشگاه اینترنتی نخ‌سوزن با فراهم آوردن تنوع بالایی از ماشین‌های دوخت و برش و قطعات یدکی در کنار هم و عرضه آن‌ها با قیمت مناسب، به دنبال خرید راحت و رضایت برای همراهان خود است.

نخ‌سوزن متشکل از یک تیم جوان و پویا بوده که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش داشته و بر این اعتقاد هستند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است.