حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهترین چرخ خیاطی خانگی

بهترین چرخ خیاطی خانگی

خیاطی از جمله مشاغلی است که در مقیاس بسیار بزرگ در خانه انجام می شود. اگر از لحاظ نیاز و یا بودجه نمی توانید یک چرخ خیاطی صنعتی در خانه داشته باشید ، بهتر است با بهترین چرخ خیاطی خانگی و انواع مارک های آشنا شوید تا گزینه ای مناسب را انتخاب نمایید. علاوه بر این خرید و داشتن چرخ خیاطی های حرفه ای و  اختصاصی برای افرادی که تنها برای استفاده ی شخصی خود از چرخ خیاطی بهرمند می شوند لزومی ندارد. اگرچه اغلب افراد به دنبال یک چرخ خیاطی همه جانبه هستند، اما عوامل مختلف دیگری وجود دارد که یک ماشین را برای کاربر خانگی بسیار مناسب می کند.

ملزومات چرخ خیاطی در نخ سوزن

عواملی که باید قبل از خرید یک چرخ خیاطی برای مصارف خانگی در نظر بگیرید:

سر و صدای دستگاه

گزینه هایی که یک خیاط از یک چرخ خیاطی مناسب انتظار دارد ممکن است انواع مختلفی باشد. اما اگر بخواهد در فضایی که زندگی می کند از آن استفاده کند ، اولین عامل اصلی در فاکتورهای ا، باید صدا باشد. دستگاه های پر سر و صدا هنگام استفاده در خانه می توانند باعث سردرد وحشتناکی شوند. این  موضوع می تواند افراد خانواده شما را ناراحت کرده و باعث تحریک اعصاب شما شود. دستگاه پر سر و صدا تمرکز شما را بهم زده و در نهایت بر روی نتیجه ی نهایی اثر گذار خواهد بود. بنابراین ، باید تا حد زیادی از خرید چرخ های خیاطی پر سر و صدا برای مصارف خانگی خودداری کرد.

سبک و قابل حمل

یکی دیگر از عواملی که باید قبل از خرید چرخ خیاطی در اولویت قرار گیرد وزن آن است. چرخ خیاطی های صنعتی سنگین تر جابجایی بسیار دشوار تری دارند. بنابراین ، باید برای چرخ خیاطی ها، حداقل وزن را انتخاب کرد. این آزادی به شما امکان می دهد هر زمان که احساس کردید باید محل خیاطی خود را عوض کنید به راحتی آن را جا به جا کنید.  قابلیت حمل به کاربران کمک می کند تا ضمن رفتن به کلاس های خیاطی ، با ماشین رفت و آمد کنند. این یک ویژگی مهم است که به راندمان دستگاه می افزاید.

سهولت استفاده

اکنون که می خواهید یک ماشین خیاطی برای مصرف کننده منزل تهیه کنید ، می خواهید یک ماشین کوچک کار خود را از خانه شروع کنید یا برای انجام این کار با پروژه های اساسی خانگی خود نیاز دارید.

 

 

چرخ خیاطی با قیمت مناسب

بسته به دلیل خرید خود ، می توانید ماشینی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های بالایی باشد یا تجهیزاتی را ارائه می دهد که فقط ویژگی های کافی را برای حفظ سرگرمی شما فراهم می کند. صرف نظر از کاربرد ، توصیه می شود یک چرخ خیاطی بخرید که درک آن بسیار  ساده و آسان باشد. همه افراد خانواده همان اشتیاق شما را ندارند. بنابراین ، در صورت نیاز به یادگیری چرخ خیاطی ، باید این کار را به تنهایی انجام دهید. بنابراین بهتر است دستگاهی بخرید که اصلاً پیچیده نباشد.

مسائل مالی

یکی از مسائلی که در هنگام انتخاب بهترین چرخ خیاطی خانگی باید به آن توجه کرد هزینه ی خرید یک چرخ مناسب است. صرف هزینه زیاد بر روی یک چرخ خیاطی و بدون اینکه نیازی اساسی به آن وجود داشته باشد امری بیهوده است. بنابراین ، بسته به پیچیدگی کار خود ، دستگاهی را انتخاب کنید که به شما در پیشرفت مهارت هایتان بدون ایجاد ضرر کمک کند.

با وجود همه عواملی که وجود دارد ، ما اطمینان داریم که شما از یک ماشین خیاطی ساخته شده در ذهن خود تصویر بهتری دارید که متناسب با خانه و نیازهای شما باشد. بنابراین ، ما بیشتر به دنبال انگیزه خود هستیم ، که بررسی بهترین ماشین های خیاطی برای مصارف خانگی است.

برند Brother

برند Brother یکی از بزرگترین مارک های فروش چرخ خیاطی در جهان است و بدون درج حداقل یک مدل  از چرخ های  Brother  هیچ لیستی نمی تواند کامل باشد. این برند در میان افراد حرفه ای و افرادی که به تازگی وارد دنیای خیاطی شده اند از درجه بالایی برخوردار  است.

DVD های آموزشی که به همراه این دستگاه ها ارائه می شود به شما کمک می کند تا دستگاه خود را به روشی بهتری بشناسید. این نوع چرخ ها بسیار سبک وزن بوده و این موضوع آن را به یک دستگاه مناسب برای مصارف خانگی تبدیل کرده است. پدال پا یکی از امتیازات این دستگاه بوده و به شما این امکان را می دهند که مطابق میل خود از آن استفاده کنید.

مشخصات فنی

با داشتن ۱۳۰ دوخت داخلی ، ۸ عدد دکمه ساده ، تمام ویژگی های مورد نیاز برای انجام هر کار مربوط به گلدوزی ، دوخت اولیه ، تک نویسی و لحاف سنگین را در اختیار شما قرار می دهد.

جدای از تمام این ویژگی های اساسی ، ۸ روش تخصص وجود دارد که می توانید بیش از همه مراحل دوختن ، زیپ زدن ، صاف کردن ، لحاف کاری و سایر موارد خیاطی خود را بدست آورید. مدل های Brother مملو از ویژگی های کارآمد می باشند که می تواند حتی نیاز افراد حرفه ای را نیز بر آورده کند. وقتی از برند Brother نام برده می شود ، چشم بسته می توان به استحکام و کیفیت دوخت آن اطمینان کرد. این چرخ خیاطی ها متنوع بوده و به راحتی می توان به آن اعتماد کرد که باعث می شود گزینه مناسبی برای کاربر خانگی باشد. چرخ های این برند کاربر پسند بوده و پس از یک استفاده و تمرین نسبتاً مناسب ، می تواند هرگونه خیاط تازه کار را به عنوان یک حرفه ای جلوه دهد.

چرخ خیاطی الکترونیکی Janome

از جنجالی ترین آثار برای مقابله با سخت ترین پارچه ها ، برند Janome است که به هیچ وجه شما را ناامید نمی کند. می توان آن را با به سادگی تنظیم کرد. همچنین ، سیستم تنش خودکار به پارچه اجازه می دهد تا بدون زحمت از سوزن عبور کند.

مشخصات فنی

دستگاه های این برند از ۳۰ نوع دوخت و همچنین ۶ دکمه یک مرحله ای  برخوردارند. دکمه معکوس آسان آن، یکی از نکات برجسته این دستگاه است. این به کاربر کمک می کند تا اشتباهات خود را کاهش داده و پروژه هایی با دقت بالا ایجاد کند. همچنین دارای بازوی رایگان است که به شما امکان می دهد پروژه های خیاطی و گلدوزی را انجام دهید.

دکمه ی کنترل سرعت به شما امکان می دهد سرعت را مطابق میل خود تنظیم کنید. یکی دیگر از ویژگی های کوچک اما بسیار کارآمد دکمه بالا و پایین سوزن است. لازم نیست نگران این باشید که دستگاه دو بخیه را از خود دور کند. بهترین قسمت در مورد دستگاه ، نتایج نهایی آن است. شما نتایجی بهتر از نتایجی که این دستگاه ارائه کرده است پیدا نمی کنید. کیفیت کوک و مقاومت کوک مثال زدنی است. اگرچه دستگاه کاملاً محکم است ، اما وزن آن هنوز هم بیشتر افراد را شگفت زده می کند. وزن آن حدود ۱۸ پوند است که نسبت به سایر همتایان موجود در بازار بسیار کم است. این دستگاه از قطعات فلزی ساخته شده است اما همچنان سر و صدای زیادی ایجاد نمی کند. نمی توان برای خاموش کردن حرکت آزاد به دستگاه اعتماد کرد زیرا کیفیت بخیه می تواند افت پیدا کند. دستگاه دارای استحکام و توانایی دوختن چندین لایه از پارچه ها بدون متوقف کردن دستگاه است.

چرخ خیاطی برند  Curvy

این برند یکی از ساده ترین چرخ های خیاطی را ارائه می دهد. همچنین ، این چرخ ها سرعت بالایی دارند. بهترین قسمت در مورد این دستگاه ها این است که اگر چه به نظر می رسد تنها از عهده ی دوخت پارچه های نازک بر می آید، اما در واقعیت می تواند انواع پارچه های مختلف را به راحتی بدوزد. موارد زیادی وجود دارد که به جزئیات این چرخ خیاطی می افزاید. ۳ چراغ LED در قاب دستگاه گواهی بر این امر است. این ویژگی با ویژگی های بسیاری همراه است که می توان با کمک مداخله رایانه سفارشی سازی کرد. دوخت با حداکثر سرعت ۷۵۰ کوک در دقیقه به اندازه کافی سریع است که برای یک چرخ خیاطی مورد نیاز برای مصارف خانگی کافی باشد.

مشخصات فنی

Curvy دارای ۲۲۵ کوک داخلی است که شامل کوک های کششی ، کوک های تزئینی و ۷ دکمه مخصوص است. گفته می شود از میان این هفت دکمه ، شش مورد کاملاً خودکار هستند. این سیستم با یک سیستم دوخت حرفه ای و یک سیستم سریع و هوشمند نخ کردن سوزن به شما امکان می دهد در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه های خود را سرو سامان دهید.

چراغ های LED به گونه ای طراحی شده اند که حتی اگر دستگاه به طور مداوم برای ساعت ها کار کند ، خنک بماند. این چرخ ها با یک قاب فلزی سنگین ساخته شده اند که باعث دوام آن در هسته می شود.

نظرات کارشناسان ما

اگر تصوری در مورد دستگاه ندارید و می خواهید آن را در اسرع وقت یاد بگیرید ، باید آموزش تصویری آن را که راهنمای بسیار خوبی برای شما است یاد بگیرید. استفاده از دستگاه در طی یک دوره آسان تر می شود. این دستگاه ها قابلیت این را دارند که پارچه هایی مانند جین و چرم را با نهایت راحتی بدوزند. نیرومند و بادوام هستند و اگر به طور مرتب نگهداری و روغن کاری شود حداقل برای یک دهه یا بیشتر می توان به آن اعتماد کرد .

 

 

 

No votes yet.
Please wait...
darkoob
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران - خیابان خیام - بن بست اویسی - پلاک 1 - واحد 2
02155892150
info[at]nakhsoozan.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X