فروشگاه اینترنتی نخ سوزن با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. تیم نخ سوزن حداکثر تلاش خود را برای رسیدن سریع و امن سفارشات به دست کاربران انجام می­دهد.

سفارشاتی که آدرس تحویل آنها شهر تهران باشد و در روز های کاری شنبه تا چهارشنبه در ساعت کاری و در روزهای پنج شنبه تا ساعت ۱۲ نهایی گردند، در فاصله زمانی ۲ تا ۵ ساعت و در همان روز به دست کاربران خواهد رسید در غیر این صورت حداکثر زمان تحویل محصول از ۲۴ ساعت فراتر نخواهد بود. سفارش­هایی که پس از ساعت­های ذکر شده ثبت گردد، در اولین ساعت­های کاری روز بعد ارسال می­شود.

طریقه ارسال در شهر تهران از طریق پیک موتوری یا وانت بار، بسته به نوع و حجم کالا خواهد بود. لازم به ذکر است هزینه ارسال بار در زمان تحویل کالا به عهده مشتری می­باشد.

طریقه ارسال در شهرستان­ها از طریق باربری­های مجاز و حداکثر تا ۳ روز انجام می­گیرد.

توجه:

  • در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت، فیش بانکی یا اینترنتی پرداخت شده باشد،تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
  • تیم نخ سوزن در تلاش است، محصولاتی با بهترین کیفیت و با نازل­ترین قیمت برای کاربران خود محیا کند. در همین راستا برای ارائه سرویس­های بهتر حمل کالا، با شرکت­ها و باربری­هایی قرارداد دارد که در سریع­ترین زمان و با کم­ترین قیمت سرویس­های مورد نظر را ارائه دهند.